Trendyol Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, yeni sezon formalarını taraftarına tanıttı. Çaykur Rizespor’un resmi sosyal medya hesapları öncelikle ‘Elini yüreğine koy ve hazır ol’ paylaşımı ile taraftarlarını saat 14.53’te yapılacak paylaşım için geri sayıma geçirdi. Saatlerin 14.53’ü göstermesiyle birlikte yeşil-mavili ekibin sosyal medya hesaplarında yeni sezon formalarını tanıtan bir video yayınlandı. Yeni sezonda futbolcuların terleteceği formaları gören yeşil-mavi sevdalısı taraftarların beğenisini topladı. Yapılan videoda çay toplayan bir aileye teknik direktör İlhan Palut ve yanında bulunan iki çocuk tarafından yeni sezon formaları hediye edilerek beraber poz verdi. Çaykur Rizespor yeni sezon için 5 adet farklı forma tasarımı kullandı.
Related Posts
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, 19 Mayıs ilçesinde seçim koordinasyon merkezini ziyaret etti
Yusuf Ziya Yılmaz, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ve partililer tarafından karşılandı. Yılmaz, seçimlere iyi hazırlanmalarını isteyerek Türkiye’nin kendi kendine yeten bir ülke olduğunu vurguladı. Topaloğlu ise Yılmaz’a desteklerinden dolayı teşekkür etti ve projelerini anlatmaya devam ettiklerini belirtti.
Bozdoğan Belediye Başkanı Mustafa Galip Özel’den Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu
Bozdoğan Belediye Başkanı Mustafa Galip Özel, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı ve Bozdoğan Belediyesi meclis üyeleriyle birlikte Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.
Emniyet’te rüşvet operasyonu: 18 polis tutuklandı
İstanbul merkezli 6 ilde düzenlenen rüşvet operasyonunda gözaltına alınan 46 polisten 18’i tutuklanırken, 28’i adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.